SİVEREK ADLİYE TAKSİ

Siverek Adliye Taksi

Adliye Taksi Hasan Çelebi Mahallesi Atatürk Bulvarı Yanı No:11 Şanlıurfa/siverek Siverek, Şanlıurfa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Siverek Adliye Taksi
Ramazan Kürtçü
Adliye Taksi Hasan Çelebi Mahallesi Atatürk Bulvarı Yanı No:11 Şanlıurfa/siverek
Siverek , Şanlıurfa
İş Alanları

ticaret

Taksi

Siverek Adliye Taksi,şanlıurfa Genelinde Taksi Hizmeti Veren Firmalar,şanlıurfada Taksi Hizmeti Veren Firmalar,siverekte Taksi Hizmeti Veren Firmalar,siverekte En İyi Taksi Hizmeti Veren Firmalar,siverekte En Güvenilir Taksi Hizmeti Veren Firmalar,siverek

Siverek Adliye Taksi Hakkında

SİVEREK ADLİYE TAKSİ

RAMAZAN KÜRTÇÜ

TAKSİ TAŞIMACILIK HİZMETİ

ŞANLIURFA/SİVEREK

VİZYON & MİSYON

Yapmış olduğumuz meslekte genç girişimciler olarak hizmet odaklı güvenilir rahat ve konforlu ulaşım prensipleri belirlemek… Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli hizmet sunmak… Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan hizmet VE ULAŞIM anlayışı sergilemek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00