SÖKE DİDİM SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ÇELİK ÇİFTLİĞİ

Söke Didim Süt Ve Süt Ürünleri Çelik Çiftliği

Aydın/didim/söke didim, Aydın
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Söke Didim Süt Ve Süt Ürünleri Çelik Çiftliği
İsmet Çelik Yusuf Çelik
Aydın/didim/söke
didim , Aydın
Söke Didim Süt Ve Süt Ürünleri Çelik Çiftliği,aydın Genelinde Süt Ve Süt Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,aydında Yoğurt Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,aydında Ornanik Salamura Peyniri Satışı Yapan Firmalar,aydında Organik Köy Ürünleri Satışı Yapan Firmala

Söke Didim Süt Ve Süt Ürünleri Çelik Çiftliği Hakkında

SÖKE DİDİM SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ÇELİK ÇİFTLİĞİ

İSMET ÇELİK / YUSUF ÇELİK

SÜT , YOĞURT ÇEŞİTLERİ , SALAMURA PEYNİRİ , ORGANİK YUMURTA , ÇÖKELEK , KESE YOĞURDU

AYDIN/DİDİM/SÖKE

MISYONUMUZ

SÖKE DİDİM SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ , Ülkemizin bölgeye özel değerlerine bir katma-değer ekleyerek , tüketicilerin doğal süt ürünlerini sofralarında kolayca ve güvenle bulmalarını sağlamayı misyon edinmiştir.

VIZYONUMUZ

SÖKE DİDİM SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ olarak , “büyük küçük tüm firmaların benzerini yapma çabasına girdiği bidon bol kaymaklı köy yoğurtlarımızın , ayran ve tereyağlarımızın diğer süt ürünleri çeşitlerinde de geliştirilerek süt sektöründe alanında öncü köy ürünleri üreticisi olmayı” vizyon olarak benimsedik.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kaliteli ürünler :)

  • 5/5

    gerçekten ürünleriniz çok ama çok ttaze ve çok lezzetli :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00