SUAT KELEŞOĞLU

Suat Keleşoğlu

Ankara/kızılcahamam Kızılcahamam, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Suat Keleşoğlu
Suat Keleşoğlu
Ankara/kızılcahamam
Kızılcahamam , Ankara
İş Alanları

ticaret

Suat Keleşoğlu,ankara Genelinde Atv Kiralama Hizmeti Veren Firmalar,ankarada Atv Kiralama Hizmeti Veren Firmalar,ankarada Bisiklet Kiralama Hizmeti Veren Firmalar,ankarada Safari Hizmeti Veren Firmalar,ankarada En İyi Atv Ve Bisiklet Kiralama Hizmeti Vere

Suat Keleşoğlu Hakkında

SUAT KELEŞOĞLU

ATV - BİSİKLET - SAFARİ - KİRALAMA HİZMETİ VEREN FİRMALAR

ANKARA/KIZILCAHAMAM

Vizyon & Misyon

Dört tekerli motor olarak tabir edilen ATV’ye binmek için araç kullanmayı bilmenize ve ehliyetli olmanıza da gerek yok. Hatta ilk defa bir araç kullanıyorsanız kısa bir brifingden sonra kendinize güveniniz geliyor da diyebiliriz. Çölde, kumda, karda, asfaltta gidebilecek şekilde tasarlanmış ATV’ler en fazla 60 km hız yapabileceğiniz, doğa keşifleri için oldukça ideal araçlar. İşin adrenalin kısmı ise kullanımındaki zorluk değil, gezerken çamurun içinde çamura bulanmanız, sudan geçerken sırılsıklam olmanız gibi engebeli alanlardaki akrobasileri kapsıyor.

Her ne kadar kullanımı kolay, rotası belli ve rehberli de olsa ATV kiraladığınızda güvenliğiniz için almanız gereken bazı tedbirler var. Bu konuda firmalar da sizi uyarıyor ve yasal olarak güvenlik amaçlı kullanacağınız malzemeleri size veriyor.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM GERÇEKTEN MUHTEŞEMSİNİZ

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00