TALİA SPA VE MASAJ SALONU

Talia Spa Ve Masaj Salonu

Mçakif Ersoy Mah 102 Sok No A5 A Blok Zemin Kat Merkez, Denizli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Talia Spa Ve Masaj Salonu
Ferda Günder
Mçakif Ersoy Mah 102 Sok No A5 A Blok Zemin Kat
Merkez , Denizli
İş Alanları

Masaj salonları spa

Talia Spa Ve Masaj Salonu,denizlide Masaj Uygulaması Yapan Firmalar,denizlide En Uygun Masaj Uygulaması Yapan Firmalar,denizlide En Kaliteli Masaj Salon Hizmeti,denizlide Masaj Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,denizlide En İyi Masaj Ürünü Satışı Yapan Firma

Talia Spa Ve Masaj Salonu Hakkında

TALİA SPA VE MASAJ SALONU 

SPA-MASAJ 

FERDA GÜNDER 

DENİZLİ ALBAYRAK 

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

hizmet anlayışını odağımıza alarak misafirlerimize kaliteli ve huzurlu bir dinlenme ortamı sağlamak, Sektöründe öncü bir konuma yerleşmek ve SPA + MASAJ denince akla gelen tek merkez olmaktır.

Misyonumuz

milli ve manevi değerlerimizden taviz vermeden zamanın gerektirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde adapte olup, sürekli eğitim ve gelişmelerle kendimizi yenileyerek siz değerli misafirlerimizin tüm taleplerine anında hizmetle cevap vermektir. Bunu yaparken de bugüne ve gelecek zamana hitap edebilen ve sektörümüzün ülkemizde ve dünyada tercih ve takip edilen, model alınan bir firması olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    GÜZEL MASAJ YAPIYORLAR TAVSİYE EDERİM

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00