TEDARİK ÇAY

Tedarik Çay

Yeşilova Mahallesi Kavak Sokak No:41 Bursa/osmangazi Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Tedarik Çay
Fatih Özdemir
Yeşilova Mahallesi Kavak Sokak No:41 Bursa/osmangazi
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

ticaret

Tedarik Çay,bursa Genelinde Çay Satışı Yapan Firmalar,bursada Çay Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,bursada Şeker Satışı Yapan Firmalar,bursada Oralet Satışı Yapan Firmalar,bursada Nescafe Satışı Yapan Firmalar,bursada Çay Bardağı Satışı Yapan Firmalar,burs

Tedarik Çay Hakkında

TEDARİK ÇAY

FATİH ÖZDEMİR

ÇAY ÇEŞİTLERİ , ÇAY , ŞEKER , ORALET , NESCAFE , ÇAY BARDAĞI , ÇAY KAŞIĞI SATIŞI

BURSA/OSMANGAZİ

Misyon / Vizyon

MİSYONUMUZ

Tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak bugüne kadar ismimizle birlikte anılan kalite ve dürüstlük ilkelerinin yanı sıra yenilikçilik anlayışla birlikte Türkiye ekonomisine ve istihdamına büyük katkı veren bir markadır.

VİZYON

Tedarik Çay olarak çalışanları, üreticisi ve tedarikçileriyle birlikte büyüyen ve tüketici odaklı bir yaklaşımla odaklandığı ürün gruplarında yerel ve bölgesel bir güç olmaktır. Geçmişten gelen deneyim ile mevcut satış ve dağıtım ağının daha da geliştirilmesiyle birlikte inovatif ürünlerle birlikte tüketicilerimizle buluşmayı hedeflemektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harika lezzet ve çok kaliteli şaşmayın derim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00