TEMİN İNŞAAT YAPI İZOLASYON

Temin İnşaat Yapı İzolasyon

Millet Caddesi No:36 Kocaeli/gebze-Darıca Gebze, Kocaeli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Temin İnşaat Yapı İzolasyon
Tanju Dündar
Millet Caddesi No:36 Kocaeli/gebze-Darıca
Gebze , Kocaeli
Temin İnşaat Yapı İzolasyon,kocaeli Genelinde İnşaat Yapı İzolasyon Hizmeti Veren Firmalar,kocaelide Çatı Tadilat Hizmeti Veren Firmalar,kocaelide İç Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,kocaelide Dış Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,kocaelide Dış Cephe Uyg

Temin İnşaat Yapı İzolasyon Hakkında

TEMİN İNŞAAT YAPI İZOLASYON

TANJU DÜNDAR

ÇATI TADİLAT , İÇ DEKORASYON , DIŞ DEKORASYON , DIŞ CEPHE , DIŞ CEPHE MANTOLAMA , İÇ CEPHE - ÇATI AKTARMA  , ÇEVRE DÜZENLEME

KOCAELİ/GEBZE-DARICA

VİZYON MİSYON

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harika hizmetler veriyosunuz çok ama çok memnun kaldık ellerinize emeğinize sağlık çok teşekkürler :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00