TUĞEM BAYAN KUAFÖRÜ

Tuğem Bayan Kuaförü

Karşıyaka Mah Yıldırım Beyazıt Cad No 18/a Daire 7Cc Kepez, Antalya
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Tuğem Bayan Kuaförü
Emre Karaman
Karşıyaka Mah Yıldırım Beyazıt Cad No 18/a Daire 7Cc
Kepez , Antalya
Tuğem Bayan Kuaförü,antalya Genelinde Saç Kesimi Yapan Firmalar,antalya Genelinde Saç Boyası Yapan Firmalar,antalya Genelinde Manikür Pedikür Hizmeti Veren Firmalar,antalya Genelinde Ombre Sombre Yapan Firmalar,antalya Genelinde Gelin Başı Yapan Firmalar,

Tuğem Bayan Kuaförü Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek.

 

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur. Sizin Kuaför, kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancındadır. Bu çerçevede müşteri memnuniyetine, çalışanlarının çalışma süreçlerinin ve de ekipmanlarının gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam etmektedir. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00