TUNCER YAPI DEKORASYON

Tuncer Yapı Dekorasyon

İstanbul/maltepe Maltepe, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Tuncer Yapı Dekorasyon
Murat Tuncer
İstanbul/maltepe
Maltepe , İstanbul
Tuncer Yapı Dekorasyon,istanbul Genelinde Yapı Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Yapı Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Kartonpiyer Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Kemer İmalatı Yapan Firmalar,istanbulda Hazır Kartonpiyer İmalat

Tuncer Yapı Dekorasyon Hakkında

TUNCER YAPI DEKORASYON

MURAT TUNCER

KARTONPİYER , DIŞ CEPHE , MANTOLAMA , HAZIR KARTONPİYER , ALÇI VE SIVA , ALÇI BOYA , FAYANS , TÜM İNŞAAT İŞLERİ

İSTANBUL/MALTEPE

VİZYON & MİSYON

Misyonumuz
Tuncer Yapı Dekorasyon gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

 Vizyonumuz
Tuncer Yapı Dekorasyon koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten kaliteye ve işçiliğe çok önem veren bir firma helal olsun bizler çok memnun kaldık çok teşekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00