TURİSTİK MEYXANE ŞARAP VE BİRA EVİ

Turistik Meyxane Şarap Ve Bira Evi

Elazığ Cad Turistlik Otel Altı No 11 Merkez, Diyarbakır
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Turistik Meyxane Şarap Ve Bira Evi
Ercan Yumruk
Elazığ Cad Turistlik Otel Altı No 11
Merkez , Diyarbakır
İş Alanları

ticaret

Turistik Meyxane Şarap Ve Bira Evi,diyarbakırda El Yapımı Şarap,diyarbakırda El Yapımı Bira Çeşitleri,diyarbakırda Yerel Üretim Hizmeti,diyarbakırda Bira Çeşitleri,diyarbakırda Şarap Çeşitleri,diyarbakırda En Güzel Şarap Firmaları,diyarbakırda En Ucuz Şar

Turistik Meyxane Şarap Ve Bira Evi Hakkında

 

MİSYON & VİZYON

Yiyecek ve içecek ürünlerini sağlıklı ve lezzetli bir biçimde koruyacak ve/veya sergileyecek çözümleri en uygun kalite ve fiyat dengesinde sunarak müşterilerimiz için değer yaratmak.

 

Yeni atılımlarla sürekli büyüyen; müşterilerinin, çalışanlarının ve pay sahiplerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, Türkiye ve Dünyadaki hedef pazarlarda lider, iş mükemmelliyetine ulaşmış, toplum ve çevre için değer yaratan bir şirket olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Diyarbakırda hoş müzikler eşliğinde şarabınızı biranızı içebileceğiniz nezih bi mekan ev yapımı biradan gara guzu mayhoşu mutlaka deneyin derim ????

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00