TÜRKER MERYEM İTHALAT İHRACAT

Türker Meryem İthalat İhracat

Mesudiye Mah Kuvvayi Milliye Cad Cumhuriyet Apt Kat 1 No 101 akdeniz, Mersin
Cep Onaylı
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Türker Meryem İthalat İhracat
Ertuğrul Türker
Mesudiye Mah Kuvvayi Milliye Cad Cumhuriyet Apt Kat 1 No 101
akdeniz , Mersin
İş Alanları

ticaret

Türker Meryem İthalat İhracat,mersin Genelinde İthalat-İhracat Hizmeti Veren Firmalar,mersin Genelinde Tercüme Uygulaması Yapan Firmalar,mersin Genelinde Emlak Hizmeti Veren Firmalar,mersin Genelinde Nakliyat Uygulaması Yapan Firmalar,mersin Genelinde Tur

Türker Meryem İthalat İhracat Hakkında

TÜRKER MERYEM İTHALAT İHRACAT

İTHALAT-İHRACAT-TERCÜME-EMLAK-NAKLİYAT-TURİZM

EĞİTİM-DANIŞMANLIK-HİZMETLERİ-

YURT DIŞI VE YURT İÇİ 

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Ülkemizde ve dünyada Yaş/kuru meyve sebze ihracatı alanında Gıda Güvenliği bilincinin geliştirilmesinde üretimden tüketime kadar yaygınlaştırıcı faaliyetlerde bulunmak ve müşterilerine özel çözümler üretebilen , dünya pazarında kalite öncelikli ve tercih edilen bir tedarikçi olmak.

MİSYON


1) Müşterilerimize yüksek kalitede, sağlıklı ve uygun fiyatlarda meyve sebze reçelleri sunmak
2) Sunduğumuz Meyve sebzeleri sağlıklı ve güvenilir koşullarda üretip, paketleyip, depolayıp soğuk zincir bozulmayacak şekilde müşterilere teslim etmek.
3) Doğaya ve çevreye minimum zarar verecek şekilde, tarlalarda asgari derecede koruyucu ilaçlar kullandırarak, belirlenen yasal limitlere uyum sağlayan ürünlerin ihracatını gerçekleştirmek
4) Tüm birimlere KYS eğitimleri vererek, çalışanların hem güncel bilgilerle donanmasını sağlamak, hem de herkesin kendi alanında uzmanlaştığı, daha kurumsal bir firma olmak. 
5) Müşteriye sunulan her ürün için tarladan sofraya kadar izlenebilirliği sağlamak ve son tüketiciye kadar tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamak
6) Ürün ve hizmet kalitesini artırmak adına; AR-GE departmanımız , üniversiteler ile işbiliğini arttırmasını sağlamak ve meydana gelebilecek herhangi bir sorun veya soruda bilimsel yönden de destek alıp, çözümün birer parçası olmak. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    hizmetleri çok iyi tavsiye ederim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00