TÜRKİYEM BALIKÇILIK

Türkiyem Balıkçılık

Antalya/finike Finike, Antalya
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Türkiyem Balıkçılık
Ali Osman Öksüz
Antalya/finike
Finike , Antalya
İş Alanları

Organik gıda satışı

Türkiyem Balıkçılık Antalyada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Türkiyem Balıkçılık Hakkında

Ä°lgili resim

Misyon
Antalyada  gelen misafirlerimizi güler yüzlü bir servis eşliğinde birbirinden leziz yemeklerimizden tattırmak ve en iyi şekilde ağırlayarak onlara evlerindeki rahatlığı ve konforu taktim etmek. Yapmış olduğumuz etkinliklerde unutulmaz anlar yaşatmaktır.

Vizyon
Antalyada her vakit kaliteli, sağlıklı ve leziz yemekler sunabilmek için gerekli olan bütün ürünlerin özenli tarzı ve bu ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve leziz yemekleri gıda mühendisimiz ile beraber sağlıklı ve hijyenik ortamların hazırlanarak yemeklerin üretilmesini sağlamaktır.

Gelişen restaurantçılık ve servis alanında modernizasyona ahenk sağlamak. En üstün kaliteyi sunmak için her zaman kendimizi yenilemek. Doğru ve dürüst ilkelerle çalışan bir ekiple iyi bir işletme kurmak. Mutlak alan kişi memnuniyeti sağlamak. Yenilikçi ve yaratıcı olmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00