UMUDUM PLASTİK

Umudum Plastik

İmzir/gaziemir Gaziemir, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Umudum Plastik
Kazım Karabacak
İmzir/gaziemir
Gaziemir , İzmir
İş Alanları

GERİ DÖNÜŞÜM

Umudum Plastik İzmirde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Umudum Plastik Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz:
Toplumsal sorumluluk ve çsafha bilinciyle hareket eden, yenilikçi ve rekabet gücünü en üst ölçüde tutmak. Müşterilerimizin atıklar mevzusundaki bütün gereksinimlerine teknolojideki gelişmeleri hızlı ve faal bir halde takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde cevap vermek. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri devamlı ve bariz bir halde çoğaltmak alan kişi odaklı yaklaşımı, idare mükemmelliği ile harika  bir hizmet firması olmaktır.
 
Misyonumuz:
İzmirde değerlerimizden ödün vermeden bütün imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen, kar eden ve gösterimi doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olmak. 
Geri dönüşümü olası olan atıkların geri kazanımını sağlayarak çevreye, organik yaşfakat ve ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe önder kuruluş olmak. Akülerin geri kazanımı mevzusundaki etkinlik alanımızı yaygınlaştırarak etkinliğimizi devamlı çoğaltmak. Firmalar ve mahalli yönetimlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini aşarak karşılamak, yüksek standartlı, kaliteli hizmetimizle alan kişi memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    çok güvelinilir olmuş elinize sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00