UMUT DİKİM EVİ

Umut Dikim Evi

İnönü Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi Alparslan Türkeş İş Merkezi No:56 Kat:2 Erzincan/merkez Merkez, Erzincan
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Umut Dikim Evi
Hülya Atılgan
İnönü Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi Alparslan Türkeş İş Merkezi No:56 Kat:2 Erzincan/merkez
Merkez , Erzincan
İş Alanları

ticaret

Giyim

Umut Dikim Evi,erzincan Genelinde Dikim Evi Hizmeti Veren Firmalar,erzincanda Dikim Evi Hizmeti Veren Firmalar,erzincanda Elbise Dikim Uygulaması Yapan Firmalar,erzincanda Abiye Dikim Uygulaması Yapan Firmalar,erzincanda Etek Dikim Uygulaması Yapan Firmal

Umut Dikim Evi Hakkında

UMUT DİKİM EVİ

HÜLYA ATILGAN

ELBİSE DİKİM - ABİYE DİKİM - ETEK DİKİM - PENYE KUMAŞ DİKİM - KUMAŞ SATIŞI - PENYE KUMAŞ

ERZİNCAN/MERKEZ

MİSYON/VİZYON

Misyonu

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir'.

Vizyonu

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00