URDAL PANSİYON

Urdal Pansiyon

Karakaş Mah Hastane Cad No 7 Merkez, Kırklareli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Urdal Pansiyon
Mert Urdal
Karakaş Mah Hastane Cad No 7
Merkez , Kırklareli
İş Alanları

Öğrenci Yurtları

Urdal Pansiyon,kırklarelide Kız Yurdu,kırklarelide En Yakın Pansiyon,kırklarelide En İyi Pansiyon,kırklarelide Erkek Yurdu,kırklarelide Erkek Pansiyon Hizmeti,kırklarelide Kız Pansiyon Hizmeti,kırklarelide En Kaliteli Pansiyonlar,kırklareli Merkezde Kız Y

Urdal Pansiyon Hakkında

pansiyon  misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Ege bölgesininin lider konaklama tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00