UZMAN KOLTUK-YIKAMA

Uzman Koltuk-Yıkama

Gaziantep/şahinbey Sahinbey, Gaziantep
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Uzman Koltuk-Yıkama
Sezai Daşdemir
Gaziantep/şahinbey
Sahinbey , Gaziantep
İş Alanları

ticaret

koltuk yıkama

Uzman Koltuk-Yıkama,gaziantep Genelinde Koltuk Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,gaziantepte Koltuk Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,gaziantepte En İyi Koltuk Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,gaziantepte Yatak Ve Baza Yıkama Hizmeti Veren Firmalar,gaziantepte Araç

Uzman Koltuk-Yıkama Hakkında

UZMAN KOLTUK - YIKAMA

SEZAİ DAŞDEMİR

KOLTUK YIKAMA - YATAK VE BAZA YIKAMA - ARAÇ KOLTUKLARI YIKAMA - YERİNDE HALI YIKAMA

GAZİANTEP/ŞAHİNBEY

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik hizmeti ve koltuk yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve koltuk yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00