VARDAR SOĞUTMA

Vardar Soğutma

Gazipaşa Mahallesi Hükümet Caddesi No:31/a Samsun/bafra Bafra, Samsun
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Vardar Soğutma
Fatih Vardar
Gazipaşa Mahallesi Hükümet Caddesi No:31/a Samsun/bafra
Bafra , Samsun
İş Alanları

ticaret

soğutma sistemleri

Vardar Soğutma,samsun Genelinde Soğutma Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,samsunda En İyi Soğutma Sistemleri Satışı Yapan Firmalar,samsunda Araç Soğutma Tüpü Satışı Yapan Firmalar,samsunda Klima Soğutma Tüpü Satışı Yapan Firmalar,samsunda Isıtma Tüpleri Sa

Vardar Soğutma Hakkında

VARDAR SOĞUTMA

FATİH VARDAR

SOĞUTMA SİSTEMLERİ , ARAÇ SOĞUTMA TÜPÜ , KLİMA SOĞUTMA TÜPÜ SATIŞI , ISITMA TÜPLERİ , YEDEK PARÇA SATIŞI

SAMSUN/BAFRA

MİSYON VE VİZYON
Misyon

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli ürünler sunmak; müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Vizyon
Faaliyet alanımızdaki pazarlarda; pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal liderliğinizi devam ettirirken, Ticari Soğutucular pazarında 10 yıl içinde dünya markaları arasında yer almaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız gerçekten çok güzel işler yapıyosunuz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00