VE-KA ŞAP YAPI

Ve-Ka Şap Yapı

İzmir/menemen Menemen, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Ve-Ka Şap Yapı
Veysel Özcan
İzmir/menemen
Menemen , İzmir
İş Alanları

ticaret

Ve-Ka Şap Yapı,izmir Genelinde Şap Hizmeti Veren Firmalar,izmir Genelinde Şap Ve Beton Uygulama Hizmeti Veren Firmalar,izmir Genelinde Şap Uygulama Hizmeti Veren Firmalar,izmir Genelinde En İyi Şap Beton Uygulama Hizmeti Veren Firmalar,menemende Şap Hizme

Ve-Ka Şap Yapı Hakkında

VE-KA ŞAP YAPI

VEYSEL ÖZCAN

ŞAP VE BETON UYGULAMA

İZMİR/MENEMEN

MİSYON/VİZYON

Misyonumuz

ŞAP Hizmet verdiği ürünlerinin kalitesinden taviz vermemek ve çalışanları en üst derecede mesleki bilgi ile donatılmış, etik değerlere bağlı, rekabeti yatırımcılara daha kaliteli ürün ve hizmet sunumu şeklinde algılayan ve saygınlığına önem veren bir meslek mensupları kitlesi oluşturmadır. Aynı zamanda sermaye piyasasını değiştirmek ve ülke kalkınmasına yardımcı olmaktır. Şap beton döküm işlerinde profosyonel ekibimizle sizlere yardımcı olmaktır.​

Vizyonumuz

ŞAP Verimlilik, Kalite, İş ve Çalışan Güvenliği, Sektöründe örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak, Kaliteli ve güvenli eserler oluşturarak, müşterileri tarafından tercih edilen, önder bir yapı firması olmaktır. Verdiğimiz hizmette alının en iyisi olmak ve alanımızda lider olmak..

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Yaptığınız işin hakkını veriyorsunuz. Aldıpınız parayı sonuna kadar hakeiyorsunuz ????

 • 5/5

  Mükemmel bir işçilik gerçekten. Helal olsun size

 • 5/5

  kardeşim çok güzel işler yapıyosunuz işinizin hakkını fazlasıyla veriyosunuz :)

  Veysel özcan
  Saol abim benim
  Veysel Özcan
  Teşükkür ederim abicim cok saolun

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00