WAX-ER

Wax-Er

Kanuni Mah 784 Ok No 2 /a Keçiören, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Wax-Er
Erhan Keskin
Kanuni Mah 784 Ok No 2 /a
Keçiören , Ankara
İş Alanları

ticaret

Wax-Er,ankara Genelinde Avon Temsilcilik Hizmeti Veren Firmalar,ankara Genelinde Aksesuar Satışları Yapan Firmalar,ankara Genelinde Makyaj Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,ankara Genelinde Parfüm Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,ankara Genelinde Makyaj Sa

Wax-Er Hakkında

WAX-ER

AVON TEMSİLCİLİĞİ

KAYIT

SATIŞ

AKSESUAR SATIŞI

MAKYAJ MALZEME

PARFÜM ÇEŞİTLERİ

ERHAN KESKİN

ANKARA KEÇİÖREN

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

müşteri odaklılık prensibiyle çalışmayı, sektörünü iyi tanımayı, paydaşlarının beklentilerini bilerek ve yeni beklentiler tanımlayarak, bunların en üst düzeyde tatminini ve her alanda verimli ve kârlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir hırdavat şirketidir.

Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak sektörümüzde "lider" konumuna erişmek,ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde vazgeçilmez kılmak hedefimizdir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    hizmetiniz için teşekkürler kolay gelsin

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00