YERLİ YAPI

Yerli Yapı

Adres Sancaktepe, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Dekorasyon hizmeti

Yerli Yapı,istanbul Merkezde Duvar Kağıdı Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Duvar Kağıdı Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Sancaktepede Alçı Boya Tadilat İşleri Yapan Ustalar,istanbul Sancaktepede Dekorasyon Tadilat Tamirat İşleri Yapan Firmalar,s

Yerli Yapı Hakkında

DUVAR KAĞIDI ile ilgili görsel sonucu

YERLİ YAPI

MİSYON
 gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

 VİZYON
 koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00