YILDIZ KARDEŞLER BİRLEŞİM SUCUKLARI

Yıldız Kardeşler Birleşim Sucukları

Erzincan Erzurum Konya Yolu Üzeri Sivas Çıkışı 1.km Sivas/merkez Merkez, Sivas
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Yıldız Kardeşler Birleşim Sucukları
Servet Yıldız
Erzincan Erzurum Konya Yolu Üzeri Sivas Çıkışı 1.km Sivas/merkez
Merkez , Sivas
İş Alanları

ticaret

Yıldız Kardeşler Birleşim Sucukları,sivas Genelinde Sucuk Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,sivasta Sucuk Satışı Yapan Firmalar,sivasta Salam Satışı Yapan Firmalar,sivasta Sosis Satışı Yapan Firmalar,sivasta Çeme Satışı Yapan Firmalar,sivasta Köfte Satışı Y

Yıldız Kardeşler Birleşim Sucukları Hakkında

YILDIZ KARDEŞLER BİRLEŞİM SUCUKLARI

SERVET YILDIZ

SUCUK - PASTIRMA - KAVURMA - SALAM - SOSİS - ÇEME - SİVAS KÖFTE - TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ HİZMETİ

SİVAS/MERKEZ

Vizyon & Misyon

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer katmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Gıda alanında en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite ve hizmet sağlayan  standartları ulusal anlamda kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. ECRİN SUCUKLARI gelişen gıda standartlarına uygun ürünler imal etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmektedir.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran , çalışmalarını planlarken, süreklilik ve kalite ilkesini ön planda tutmaktadır ve bu ilkeler Türkiye  için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Misyonumuz, hijyenik, gıda kodeksine uygun, İslami esaslara uygun kesim ve ürün işleme alanında kendi sektöründe önder bir yapı firması olmayı hedeflemektedir.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyon

Kaliteyi ve hizmeti  bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan  kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim ürettiği et ürünleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.ECRİN SUCUKLARI'nda istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00