YOZGAT MERKEZ TAKSİ

Yozgat Merkez Taksi

Adres Merkez, Yozgat
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Yozgat Merkez Taksi
Muammer Bey
İş Alanları

Taksi

Yozgat Merkez Taksi,yozgat Geneli Alo Acil Taksi Hizmetleri,yozgat Merkezdeki En Güvenilir Taksi Hizmetleri,yozgat Merkezdeki En Konforlu Taksiler,yozgat Merkezdeki En Yakın Taksi Durakları,yozgat Merkezde 7/24 Taksi Hizmeti Verenler,yozgatra Şehir İçi Ta

Yozgat Merkez Taksi Hakkında

Misyon & Vizyon

Müşterilerimizin, yasal  gereklilikler ve deneyimlerimiz kapsamındaki eksikliklerini belirlemek, pratik ve teorik bilgi birikimimizi kullanarak optimum çözümler üreterek kaliteli ve çevre kazası yaratmayacak faaliyetler ve çalışma ortamları oluşturmak, ayrıca ölçülebilen hizmet kriterleri, yaygın hizmet ağıyla, üst düzeyde etkin ve verimli hizmetler sunarak sürekli memnuniyeti sağlamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00