ZLZ YAPI

Zlz Yapı

Saitbey Mahallesi Çukur Çeşme Sokak No:24/a Samsun/ordu Merkez, Samsun
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Zlz Yapı
Ziya Altundal
Saitbey Mahallesi Çukur Çeşme Sokak No:24/a Samsun/ordu
Merkez , Samsun
İş Alanları

ticaret

Zlz Yapı,samsun Genelinde Çelik Kapı Toptan Ve Perakende Satışı Yapan Firmalar,samsun Genelinde İç Kapı Toptan Ve Perakende Satışı Yapan Firmalar,samsun Genelinde Mutfak İmalatı Yapan Firmalar,samsun Genelinde Anahtar Teslim Daireler Yapan Firmalar,samsun

Zlz Yapı Hakkında

ZLZ YAPI

ZİYA ALTINDAĞ

ÇELİK KAPI VE İÇ KAPI TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ , MUTFAK İMALATI , ANAHTAR TESLİM DAİRELER

SAMSUN-ORDU

MİSYON & VİZYON

VİZYON

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.

MİSYON

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    çok güzel çelik kapılarınız var gerçekten çok modern ve kaliteli bizler çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00